Aktualności Ligi Świętokrzyskiej

Organizatorzy Świętokrzyskiej Ligi Futsalu zapraszają na imprezę integracyjną🍻 wszystkich uczestników Ligi która odbędzie się 29 lutego 2020 r ( sobota ) w UltraViolet - Exclusive Club .
Startujemy godz. 21:00 !

Wejściówki będą rozdawane na górze przed wejściem do klubu od godziny 21:00 do 21:30 .

Zapraszamy !!
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Przedstawiamy najlepszego zawodnika ,bramkarza , strzelca I edycji Świętokrzyskiej Ligi Futsalu .

Najlepszym zawodnikiem I edycji Świętokrzyskiej Ligi Futsalu
Karol Jakubczyk - Targi Kielce

Najlepszym bramkarzem I edycji Świętokrzyskiej Ligi Futsalu
Damian Kmiecik - Ma Kielce

Najlepszym strzelcem I edycji Świętokrzyskiej Ligi Futsalu
Dawid Bioły Sobierajski - Trofex
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Dodano 19.02.20

Świętokrzyska Liga Futsalu

Zakończenie I edycji Świętokrzyskiej Ligi Futsalu . ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Pizza Pacman dziękujem za pyszną pizzę 🍕👍 ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Dodano 18.02.20

Świętokrzyska Liga Futsalu

Ostatnia kolejka Świętokrzyskiej Ligi Futsalu ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

W sobotę rozegrała została ostatnia kolejka Świętokrzyskiej Ligi Futslu .
Do rywalizacji przystąpiły zespoły które rywalizują w grupie A i B .
Mistrzem I Edycji została drużyna TROFEX 🏆🥇

Przedstawiamy wyniki spotkań

Bodzentyn Team – FC Kanarinios 3:5

Bramki : Maciej Jabłoński 2, Łukasz Pająk — Adam Bandrowski 3, Jakub Bednarski 2

Skład Bodzentyn : K. Główczyński, M. Styczeń , K. Bielat ,M. Jabłoński, Ł. Pająk , B. Gierasimowicz

Skład FC Kanarinios : K. Staporek , S. Kobus, J. Bednarski, D. Borycki , A. Bandrowski, R. Haba ,
_________________________________________________

Britenet – Transition Technologiens 1:5

Bramki : Jakub Kątny – Jakub Adamski , Kacper Kowalczyk 3, Adrian Wcześniak

Skład Britenet: D. Iwański , M. Borzęcki , J. Kątny , Ł. Bąk, P. Samoń , J. Leśniok
Skład Transition : J. Adamski, S. Ciepluch , K. Kowalczyk , M. Snoch, M. Lewczuk, M. Czaja, A. Wcześniak , P.Sękowski

PROMEA – MPK Kielce 3:2

Bramki: Szymon Strząbała 2, Bartłomiej Romaniec – Szymon Skorek, Filip Siepracki

Skład Promea : S. Bulanowski, D. Kubiec, S. Strząbała , P. Borkowski, P. Niebudek, B. Romaniec , A. Kołodziej , M. Dębski

Skład MPK : G. Sroka , B. Szymoniak , P. Pietronik , A. Strójwąs, F. Siepracki, S. Skorek
_______________________________________________

KZH Kielce – Politechnika Św . 7:1

Bramki : Jakub Kleszowski 3, Łukasz Stawiarski 2, Szymon Strzelecki, Adam Brodecki – Kamil Dziewit

Skład KZH: D. Zając , Ł. Stawiarski, M. Kępa , B. Krzepkowski, A. Pająk, A. Brodecki, Sz. Strzelecki, M. Prędota , J. Kleszowski,
Skład Politechnika : K. Dziewit , M. Pyrdoł , A. Obarzanek, M. Frankowicz, A. Wdowicz , D. Wiczkowski, B. Podlewski, J. Skorupa , K. Myszkowski,
_______________________________________________

Targi Kielce – ZBD Pabis Dachy 4:1

Bramki: Grzegorz Jaworski 2, Stanisław Tybinkowski, Karol Jakubczyk, - Marek Skóra

Skład Targi: P. Jugo, M. Jarczak, R. Kowalski , J. Buras , A. Buras , S.Ubożak, A. Rechowicz , S. Tybinkowski, M. Wilk , K. Jakubczyk, G. Jaworski,

Skład ZBD : Ł. Wróbel, K. Pietrzyk, M. Skóra , P. Kozakowski, D. Jaśkowski, A. Cedro, T. Kucharski,
_______________________________________________

TROFEX – MA Kielce 4:1

Bramki : Dawid Sobierajski 2, Norbert Sennik , Bartosz Porzuczek - Paweł Czaja

Skład Trofex: G. Gębski, D. Sobierajski, D. Śmiech , M. Kalarus , P Buczkowski, N. Sennik , B. Porzuczek

Skład Ma : P. Wrona , A. Czarnomski, P. Czaja , M. Chaba , A. Domagała
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Zapraszamy wszystkich uczestników pierwszej edycji Świętokrzyskiej Ligi Futsalu na oficjalne zakończenie sezonu.

Podsumowanie rozgrywek odbędzie się w Plejada Restaurant&Pub Kielce w niedzielę o godzinie 16:00
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

📣Uwaga ! Dzisiaj mecz który zadecyduje kto wygra I edycje Świętokrzyską Ligę Futsalu !

👉Pierwsza osoba która poprawnie wytypuje końcowy wynik dzisiejszego meczu Kolejki Trofex - Ma Kielce otrzyma nagrodę niespodziankę 🎁od organizatorów ligi .

Wyniki piszemy w komentarzach do godz. 18:30
Typujemy 🔥
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Przedstawiamy harmonogram spotkań ostatniej kolejki rozgrywek Świętokrzyska Liga Futsalu 🏆.
Walkę o punkty rozpoczynamy już w sobotę od godziny 16:30 na hali Politechniki Świętokrzyskiej .

Zakończenie i wręczenie pucharów , medali i nagród odbędzie się po ostatnim meczu koło godz. 19:30 na hali Politechniki Świętokrzyskiej .
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Pizza Pacman 🍕👍! ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Aktualna tabela Świętokrzyskiej Ligi Futsalu grupa 🅱️ ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

W sobotę została rozegrana kolejna kolejka Świętokrzyskiej Ligi Futslu .
Do rywalizacji przystąpiły zespoły które rywalizują w grupie 🅱️
Przedstawiamy wyniki spotkań :

FC Kanarinios - Promea 1:7

Bramki :Jakub Bednarski - Mariusz Dębski, Dawid Kubiec , Bartłomiej Romaniec 3, Szymon Strząbała 2

Skład FC Kanarinios : K. Staporek, S. Kobus, J. Bednarski, A. Bandrowski, R. Haba , A. Kmieć

Skład Promea : P. Borkowski , S. Bulanowski , P. Niebudek , D. Kubiec , M. Dębski, S. Strząbała , A. Kołodziej , B. Romaniec .
________________________________________________

Bodzentyn Team - Britenet 2:2

Bramki :Maciej Jabłoński , Marcin Styczeń — Jakub Kątny , Łukasz Bąk

Skład Bodzentyn: K. Główczyński, M. Jabłoński , Ł. Pająk, K. Bielat , M. styczeń , K. Matysek, B. Gierasimowicz

Skład Britenet : D. Iwański, J. Kątny , M. Borzęcki , J.Leśniok , Ł. Bąk, D. Krzysiek
________________________________________________

MPK Kielce 1 — 3 Transition Technologies

Bramki: Konrad Matys — Jakub Adamski , Kacper Kowalczyk Szymon Ciepluch

Skład MPK: M. Pawelec, A.Strójwąs, K..Matys, S. Skorek, J. Trela , P.Pietronik , B. Szymoniak , F. Siepracki, G. Trela

Skład Transition : J.Adamski, P.Satro, K. Kowalczyk, S.Ciepluch , M. Snoch , M.Czaja , A. Wcześniak
________________________________________________

Britenet 2 — 3 FC Kanarinios

Bramki: Jakub Kątny , Michał Borzęcki — Adam Bandrowski 2, Jakub Bednarski

Skład Britenet : D. Iwański, J. Kątny , M. Borzęcki , J.Leśniok Ł. Bąk, D. Krzysiek .

Skład FC Kanarinios : K. Staporek, S. Kobus, J. Bednarski, A. Bandrowski, R. Haba , A. Kmieć
_________________________________________________

Promea 2 — 1 Transition Technologies

Bramki: Mariusz Dębski, Albert Kołodziej — Adrian Wrześniak

Skład Promea : P. Borkowski , S. Bulanowski , P. Niebudek , D. Kubiec , M. Dębski, S. Strząbała , A. Kołodziej , B. Romaniec .

Skład Transition : J.Adamski, P.Satro, K. Kowalczyk, S.Ciepluch , M. Snoch , M.Czaja , A. Wcześniak
_________________________________________________

MPK Kielce 8 — 2 Bodzentyn Team

Bramki: Piotr Pietronik, Filip Sierpracki , Szymon Skorek , Adrian Strójwąs 3, Bogdan Szymoniak , Mateusz Pawelec — Krystian Główczyński , Marcin Styczeń

Skład MPK: M. Pawelec, A.Strójwąs, K..Matys, S. Skorek, J. Trela , P. Pietronik , B. Szymoniak , F. Siepracki, G. Trela

Skład Bodzentyn: K. Główczyński, M. Jabłoński , Ł. Pająk, K. Bielat , M. styczeń , K. Matysek, B. Gierasimowicz
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

👉Przedstawiamy harmonogram spotkań rozgrywek Świętokrzyska Liga Futsalu 😀 . Walkę o punkty rozpoczynamy już w sobotę od godziny 16:00 na hali Politechniki Świętokrzyskiej . Zapraszamy ❗️ ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Dodano 29.01.20

Świętokrzyska Liga Futsalu

Świętokrzyska Liga Futsalu grupa A ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Dodano 28.01.20

Świętokrzyska Liga Futsalu

Świętokrzyska Liga Futsalu grupa A ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Aktualna tabela Świętokrzyskiej Ligi Futsalu grupa 🅰️ ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

W sobotę została rozegrana kolejna kolejka Świętokrzyskiej Ligi Futslu .
Do rywalizacji przystąpiły zespoły które rywalizują w grupie 🅰️
Przedstawiamy wyniki spotkań :

POLITECHNIKA ŚW - TROFEX 1:3

BRAMKI: Artur Obarzanek - Patryk Buczkowski 2, Dawid Sobierajski

Politechnika: 13 Dziewit Kamil, 9 Wilczkowski Dariusz, 8 Frankowicz Maciej, 1 Kurtek Wojciech, 7 Obarzanek Artur, 9 Podlewski Bartosz, 22 Jakub Skorupa , 11 Marcin Pyrdoł

Trofex: 12 Konrad Chruściel, 17 Gębski Grzegorz, 9 Sobierajski Dawid, 4 Sennik Norbert, 69 Śmiech Dawid, 8 Porzuczek Bartosz ,73.Patryk Buczkowski
_________________________________________________

TARGI Kielce - Ma Kielce 3:1

Bramki: Szymon Ubożak 2, Stanisław Tybinkowski - Aleksander Czarnomski

Targi Kielce: 10 Buras Jakub, 2 Grzegorz Jaworski, 8 Kowalski Rafał, 4 Tybinkowski Stanisław, 5 Jakubczyk Karol, 1 Artur Buras , 13 Arkadiusz Rechowicz

MA Kielce : 5 Piotr Wrona, 19 Aleksander Czarnomski , 10 Tomasz Czaja, 1 Damian Kmiecik , 6 Paweł Celiński , 11 Mateusz Olejarczyk , 9 Marcin Chaba

________________________________________________

ZBD Pabis Dachy - KZH Kielce 0:1

Bramki: Jakub Kleszowski

Pabis Dachy: 1 Artur Cedro , 97 Artur Zatorski, 6 Łukasz Cedro, 9 Damian Jaśkowski, 8 Piotr Jaśkowski, 5 Krzysztof Pietrzyk, 14 Biskupski Dawid

KZH: 10 Strzelecki Szymon, Kleszczowski Jakub, 14, 9 Zając Dominik, 5 Kępa Marcin, 4 Brodecki Adam , 1 Krzepkowski Bartłomiej, 2 Wawrzycki Paweł.

________________________________________________

TARGI Kielce – TROFEX 5:2

Bramki: Jakub Buras , Karol Jakubczyk, Stanisław Tybinkowski , Szymon Ubożak , Rafał Kowalski – Patryk Buczkowski , Dawid Sobierajski

Targi Kielce: 10 Buras Jakub, 2 Grzegorz Jaworski, 8 Kowalski Rafał, 4 Tybinkowski Stanisław, 5 Jakubczyk Karol, 1 Artur Buras , 13 Arkadiusz Rechowicz

Trofex: 12 Konrad Chruściel, 17 Gębski Grzegorz, 9 Sobierajski Dawid, 4 Sennik Norbert, 69 Śmiech Dawid, 8 Porzuczek Bartosz , 73 Patryk Buczkowski

_______________________________________________

Politechnika Św. – ZBD Pabis Dachy 4:3

Bramki: Artur Obarzanek 2, Bartosz Podlewski , Marcin Pyrdoł – Krzysztof Pietrzyk, Artur Zatorski, Piotr Jaśkiewicz

Politechnika: 13 Dziewit Kamil, 9 Wilczkowski Dariusz, 8 Frankowicz Maciej, 1 Kurtek Wojciech, 7 Obarzanek Artur, 9 Podlewski Bartosz, 22 Jakub Skorupa , 11 Marcin Pyrdoł

Pabis Dachy: 1 Artur Cedro , 97 Artur Zatorski, 6 Łukasz Cedro, 9 Damian Jaśkowski, 8 Piotr Jaśkowski, 5 Krzysztof Pietrzyk, 14 Biskupski Dawid

_________________________________________________

Ma Kielce - KZH Kielce 4:2

Bramki: Mateusz Olejarczyk 2, Piotr Wrona , Aleksander Czarnomski – Jakub Kleszowski , samobójcza

MA Kielce : 5 Piotr Wrona, 19 Aleksander Czarnomski , 10 Tomasz Czaja, 1 Damian Kmiecik , 6 Paweł Celiński , 11 Mateusz Olejarczyk , 9 Marcin Chaba

KZH: 10 Strzelecki Szymon, Kleszczowski Jakub, 14, 9 Zając Dominik, 5 Kępa Marcin, 4 Brodecki Adam , 1 Krzepkowski Bartłomiej, 2 Wawrzycki Paweł.
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

👉Przedstawiamy harmonogram spotkań rozgrywek Świętokrzyska Liga Futsalu 😀 . Walkę o punkty rozpoczynamy już w sobotę od godziny 16:00 na hali Politechniki Świętokrzyskiej . Zapraszamy ❗️ ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Po meczu najlepsza 😉Pizza Pacman 🍕 ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Dodano 21.01.20

Świętokrzyska Liga Futsalu

Świętokrzyska Liga Futsalu Grupa B cześć II ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Aktualna tabela Świętokrzyskiej Ligi Futsalu grupa🅱️ ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Dodano 20.01.20

Świętokrzyska Liga Futsalu

Świętokrzyska Liga Futsalu Grupa B ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

W sobotę została rozegrana kolejna kolejka Świętokrzyskiej Ligi Futslu .
Do rywalizacji przystąpiły zespoły które rywalizują w grupie 🅱️
Przedstawiamy wyniki spotkań :

MPK Kielce - Britenet 5:2

Bramki : Szymon Skorek , Filip Siepracki , Adrian Strójwąs 2, Damian Matys – Jakub Leśniok 2,

MPK: M. Pawelec , A. Strójwąs ,P.Pietronik , S. Skorek, G. Sroka , B. Szymoniak , D. Matys, L. Bal, F.Siepracki

Britenet : J. Kątny, C. Miernik, J. Leśniok, T. Leśniok ,
D. Iwański , M. Borzęcki
________________________________________________

Promea – Bodzentyn Team 9:1

Bramki : Mariusz Dębski 2 ,Szymon Strzębała 5 , Bartłomiej Romaniec 2 – Maciej Jabłonski

Promea : D. Kubiec , S. Strząbała , M. Dębski, S. Bulanowski, P. Niebudek , B. Romaniec

Bodzentyn : K. Główczyński , J. Styczeń , M. Jabłoński ,Ł.Pająk ,B.Gierasimowicz ,K. Jasiński ,R. Rozwadowski K.Biela .
_______________________________________________

Transition – FC. Kanarinios 2:5

Bramki : Piotr Sękowski ,Adrian Wcześniak - Łukasz Kaleta 4 ,Adam Bandrowski

Transition : P. Sękowski ,M. Czaja ,Sz. Ciepluch ,P. Ciepluch G. Motyka ,K. Kowalczyk ,A. Wcześniak ,K. Kruk

Kanarinios : K. Staporek ,K. Sobierajski ,A. Kmieć ,S. Kobus Ł. Kaleta ,D. Borycki ,J.Bednarski ,R. Haba ,A. Bandrowski.
________________________________________________

Britenet - Promea 2:5

Bramki : Jakub Kątny 2 – Dawid Kubiec ,Piotr Niebudek Bartłomiej Romaniec 2 ,Szymon Strzabała

Britenet : J. Kątny, C. Miernik, J. Leśniok, T. Leśniok , D. Iwański , M. Borzęcki

Promea : D. Kubiec , S. Strząbała , M. Dębski, S. Bulanowski, P. Niebudek , B. Romaniec.
________________________________________________

FC. Kanarinios - MPK Kielce 3:5

Bramki :samobójcza ,Łukasz Kaleta 2 - Szymon Skorek Bogusław Szymoniak ,Filip Siepracki ,Adrian Strójwąs Damian Matys

Kanarinios : K. Staporek ,K. Sobierajski ,A. Kmieć ,S. Kobus Ł. Kaleta ,D. Borylki ,J.Bednarski ,R. Haba ,A. Bandrowski

MPK: M. Pawelec , A. Strójwąs ,P.Pietronik , S. Skorek, G. Sroka , B. Szymoniak , D. Matys, L. Bal, F.Siepracki ,J.Trela
________________________________________________

Bodzentyn Team - Transition 0:5

Bramki : Kacper Kowalczyk 4 ,Mikołaj Czaja

Transition : P. Sękowski ,M. Czaja ,Sz. Ciepluch ,P. Ciepluch G. Motyka ,K. Kowalczyk ,A. Wcześniak ,K. Kruk

Bodzentyn : K. Główczyński , J. Styczeń , M. Jabłoński Ł.Pająk ,B. Gierasimowicz ,K. Jasiński ,R. Rozwadowski K.Biela
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

👉Przedstawiamy harmonogram spotkań rozgrywek Świętokrzyska Liga Futsalu 😀 . Walkę o punkty rozpoczynamy już w sobotę od godziny 17:00 na hali Politechniki Świętokrzyskiej . Zapraszamy ❗️ ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Pizza Pacman gra z nami 🍕 ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Dodano 14.01.20

Świętokrzyska Liga Futsalu

Grupa A mecze MA - Politechnika , KZH Kielce - Targi Kielce i ZBD Papis Dachy - Trofex ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Dodano 13.01.20

Świętokrzyska Liga Futsalu

Grupa A ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

Aktualna tabela Świętokrzyskiej Ligi Futsalu grupa 🅰️ ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

W sobotę została rozegrana kolejna kolejka Świętokrzyskiej Ligi Futslu .
Do rywalizacji przystąpiły zespoły które rywalizują w grupie 🅰️
Przedstawiamy wyniki spotkań :

POLITECHNIKA ŚW 1 – 4 TARGI KIELCE

BRAMKI: Mazur Daniel- Jakubczyk Karol x2, Tybinkowski Stanisław, Ubożak Szymon

Politechnika: 13 Dziewit Kamil, 11 Wilczkowski Dariusz, 8 Frankowicz Maciej, 1 Kurtek Wojciech, 7 Obarzanek Artur, 10 Salem Albarudy, 17 Płatek Artur, 9 Podlewski Bartosz, 6 Mazur Daniel

Targi Kielce: 10 Buras Jakub, 2 Grzegorz Jaworski, 8 Kowalski Rafał, 4 Tybińkowski Stanisław, 5 Jakubczyk Karol.

________________________________________________

ZBD Pabis Dachy 0 – 2 MA Kielce

Bramki: Piotr Wrona, 2 Czaja Paweł

Pabis Dachy: 1 Artur Cedro , 73 Łukasz Skuza, 97 Artur Zatorski, 6 Łukasz Cedro, 3 Łukasz Wróbel, 4 Patryk Kozakowski, 9 Damian Jaśkowski, 8 Piotr Jaśkowski, 5 Krzysztof Pietrzyk, 7 Marek Skóra, 11 Kamil Kucharski

MA Kielce : 5 Piotr Wrona, 19 Aleksander Czarnomski , 10 Tomasz Czaja, 1 Damian Kmiecik, 18 Patryk Wierzbicki,28 Czaja Paweł, 11 Mateusz Olejarczyk

________________________________________________

KZH Kielce 0 – 4 TROFEX

Bramki: Śmiech Dawid, Sobierajski Dawid , Porzuczek Bartrosz x2,

Trofex: 12 Konrad Chruściel, 17 Gębski Grzegorz, 9 Sobierajski Dawid, 4 Sennik Norbert, 69 Śmiech Dawid, 8 Porzuczek Bartosz

KZH: 10 Strzelecki Szymon, Kleszczowski Jakub, 14 Pająk Andrzej , 9 Zając Dominik, 5 Kępa Marcin, 8 Stawiarski Łukasz, 4 Brodecki Adam ,Prędota Mirosław, 1 Krzepkowski Bartłomiej, 2 Wawrzycki Paweł.
_______________________________________________

MA Kielce – 0 Politechnika Św.

Bramki: 19 Aleksander Czarnomski, 18 Patryk Wierzbicki

Politechnika: 13 Dziewit Kamil, 11 Wilczkowski Dariusz, 8 Frankowicz Maciej, 1 Kurtek Wojciech, 7 Obarzanek Artur, 10 Salem Albarudy, 17 Płatek Artur, 9 Podlewski Bartosz, 6 Mazur Daniel

MA Kielce : 5 Piotr Wrona, 19 Aleksander Czarnomski, 10 Tomasz Czaja, 1 Damian Kmiecik, 18 Patryk Wierzbicki,28 Czaja Paweł, 11 Mateusz Olejarczyk,

_________________________________________________

KZH Kielce 2 – 2 Targi Kielce

Bramki: Kleszowski Jakub , samobójcza - Jakubczyk Karol, Ubożak Szymon,

Targi Kielce: 10 Buras Jakub, 2 Grzegorz Jaworski, 8 Kowalski Rafał, 4 Tybińkowski Stanisław, 5 Jakubczyk Karol, 11 Wilk Michał, 9 Jarczak Mateusz

KZH: 10 Strzelecki Szymon, Kleszczowski Jakub, 14 Pająk Andrzej , 9 Zając Dominik, 5 Kępa Marcin, 8 Stawiarski Łukasz, 4 Brodecki Adam , Prędota Mirosław, 1 Krzepkowski Bartłomiej, 2 Wawrzycki Paweł.

________________________________________________

ZBD Pabis Dachy 0 – 2 Trofex

Bramk: Sobierajski Dawid , Gębski Grzegorz

Trofex: 12 Konrad Chruściel, 17 Gębski Grzegorz, 9 Sobierajski Dawid, 4 Sennik Norbert, 69 Śmiech Dawid, 8 Porzuczek Bartosz

Pabis Dachy: 1 Artur Cedro , 73 Łukasz Skuza, 97 Artur Zatorski, 6 Łukasz Cedro, 3 Łukasz Wróbel, 4 Patryk Kozakowski, 9 Damian Jaśkowski, 8 Piotr Jaśkowski, 5 Krzysztof Pietrzyk, 7 Marek Skóra, 11 Kamil Kucharski
... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku

👉Przedstawiamy harmonogram spotkań rozgrywek Świętokrzyska Liga Futsalu 😀 . Walkę o punkty rozpoczynamy już w sobotę od godziny 16:00 na hali Politechniki Świętokrzyskiej . Zapraszamy ❗️ ... Więcej...Mniej...

Zobacz na Facebooku
kompleksowa budowa wizerunku firm
w internecie
- strony i sklepy www
- serwisy internetowe
- grafika firmowa
Slider
P